Toidulisandid Kategoorias on 47 toodet.

 • Preparaat kujutab endas mikroniseeritud kreatiini  monohüdraati, mille biosaadavus tänu ultrafiltreeritud osakestele ületab tunduvalt teiste populaarsete kreatiiniallikate oma. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
 • Kreatiini  monohüdraat pulbrina. Preparaat sisaldab puhast, farmatseutilise kraadiga kreatiini  monohüdraati. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Kreatiini  monohüdraati sisaldavad kapslid. Toode sisaldab patenteeritud kreatiini monohüdraadi tüüpi, millel on kõrge biosaadavus ja mis täidab kreatiinivarusid lihaskiududes palju efektiivsemalt kui tavaline kreatiini monohüdraat. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane...

  Laos
 • Puhverdatud kreatiini  monohüdraati KRE-ALKALYN sisaldavad kapslid. Toode sisaldab patenteeritud kreatiini monohüdraadi tüüpi, mis on tuntut oma kõrge biosaadavuse poolest. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
 • Süsivesiku-valgu kontsentraatide segu suhkru ja magusainetega. Õigesti kompileeritud diferentseeritud glükeemilise indeksiga süsivesikute kompleks ja valgusegu, mida on rikastatud kreatiini ja tauriiniga. Valk soodustab lihasmassi kasvu või säilitamist. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsiooni taastumisele pärast treeningut.

  Laos
 • Süsivesiku-valgu kontsentraatide segu suhkru ja magusainetega. Õigesti kompileeritud diferentseeritud glükeemilise indeksiga süsivesikute kompleks ja valgusegu, mida on rikastatud kreatiini ja tauriiniga. Valk soodustab lihasmassi kasvu või säilitamist. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsiooni taastumisele pärast treeningut.

  Laos
 • Toidulisand inimestele, kelle eesmärkideks on kaalu langetamine ja rasvapõletus. Toode sisaldab Sinetroli, mis on kliinilistes uuringutes osutunud efektiivseks rasvapõletajaks ja guaranaekstrakti, mis panustab kehakaalu kontrolli all hoidmisse. Lisaks on tootes suurendatud kapsaitsiini kogust ja lisatud Cayenne´i pipart, mis toetavad rasvade oksüdeerumist...

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis koosneb L-türosiinist, kofeiinist ja niatsiinist. Toode sisaldab samuti rohelise tee, guarana, kaneenipära ja musta pipra ekstrakte. Niatsiin aitab kaasa normaalsele ainevahetusele. Toode on mõeldud täiskasvanutele, eelkõige füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes soovivad põletada rasva.

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis aitab põletada rasva kontrolli all hoida kehas toimuvate muutuste õiget rütmi. Toode sisaldab Cayenne pipara ekstrakti (kapsaitsiin), mis aitab põletada rasva ja niatsiini aidates säilitada tervislikku ainevahetust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele ja sportlastele, kes soovivad alandada kehakaalu.

  Laos
 • Ampull, mis sobib edasijõudnud harrastajatele, et tagada kõikide vajalike toiduainete olemasolu kehas raske füüsilise koormuse ajal. Ampulli manustamine annab parema sportliku sooritusvõime, sisaldab suures koguses BCAA-d koos arginiiniga.

  Laos
 • Süsivesikute kontsentraat pulbrina, mis sisaldab tauriini ja magneesiumit. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast väga intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist koormust. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on tavaliselt intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
 • Toidulisand pulbrina hoolikalt valitud süsivesikutest koos suhkrute ja magusainetega. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast treeningut. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
Kuvatud 13 - 24 47-st tootest