Toidulisandid Kategoorias on 57 toodet.

 • Toidulisand kapslites, mis aitab põletada rasva kontrolli all hoida kehas toimuvate muutuste õiget rütmi. Toode sisaldab Cayenne pipara ekstrakti (kapsaitsiin), mis aitab põletada rasva ja niatsiini aidates säilitada tervislikku ainevahetust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele ja sportlastele, kes soovivad alandada kehakaalu.

  Laos
 • Ampull, mis sobib edasijõudnud harrastajatele, et tagada kõikide vajalike toiduainete olemasolu kehas raske füüsilise koormuse ajal. Ampulli manustamine annab parema sportliku sooritusvõime, sisaldab suures koguses BCAA-d koos arginiiniga.

  Laos
 • Süsivesikute kontsentraat pulbrina, mis sisaldab tauriini ja magneesiumit. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast väga intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist koormust. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on tavaliselt intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
 • Toidulisand pulbrina hoolikalt valitud süsivesikutest koos suhkrute ja magusainetega. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast treeningut. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
 • Toidulisand Omega-3 rasvhapetega pehmetes želatiinkapslites. Kõrge kvaliteediline külma merevee kalaõli, mis on suurepärane täiendus tavapärastele toiduainetele. Toode sisaldab EPA-t ja DHA-d, mis aitavad kaasa südame tervislikule talitlusele. Lisaks aitab DHA kaasa normaalse ajufunktsiooni ja nägemise säilitamisele.

  Vähendatud hind!
  Laos
 • Kreemjas maapähklivõi, mis on valmistatud ideaalselt jahvatatud röstitud maapähklitest. Toode sisaldab ainult looduslikke koostisosasid: 100% kooritud maapähkleid. Tootele ei ole lisatud soola ega suhkrut. Alfatoksiinide ja lisaainete vaba. Toode on rikas vitamiinide ja mineraalainete poolest. 

  Laos
 • Madala laktoosi- ja suhkrusisaldusega proteiinipannkoogipulber, millest on võimalik valmistada kiiresti ja lihtsalt maitsvaid valgurikkaid pannkooke. Toode koosneb vaid looduslikest ja toitainerikastest koostisosadest ja sisaldab kõrge kvaliteediga valke, mis aitavad kaasa lihasmassi säilitamisele. Lisaks sisaldab toode omega-3 rasvhappeid ning rohkesti...

  Laos
 • Madala süsivesikute sisaldusega ja kõrge kiudainete sisaldusega munavalgupulber inimestele, kes soovivad vähendada oma igapäevast suhkrutarbimist. Toodet on lihtne valmistada ja omab looduslikku maitset.

  Laos
 • Kõrge valgusisaldusega toidulisand suhkru ja magusainetega. Kvaliteetse ultrafiltreeritud vadakuvalgu  kontsentraadi ja vadakuvalgu  isolaadi segu. Valgupulber on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad suurendada lihasmassi. Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.

  Laos
 • Valgupulber magusainetega. Kvaliteetne vadakuvalgu  isolaat (WPI). Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad saavutada lihasmassi kasvu.

  Toode on saadaval teiste parameetritega
 • Kõrge valgusisaldusega toidulisand suhkru ja magusainetega. Kvaliteetse ultrafiltreeritud vadakuvalgu  kontsentraadi ja vadakuvalgu  isolaadi segu. Valgupulber on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad suurendada lihasmassi. Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.

  Toode on saadaval teiste parameetritega
 • Valgupulber magusainetega. Kvaliteetne vadakuvalgu  isolaat (WPI). Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele. Valgupulber on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad saavutada lihasmassi kasvu.

  Laos
Kuvatud 25 - 36 57-st tootest