Toidulisandid Kategoorias on 47 toodet.

 • Toidulisand Omega-3 rasvhapetega pehmetes želatiinkapslites. Kõrge kvaliteediline külma merevee kalaõli, mis on suurepärane täiendus tavapärastele toiduainetele. Toode sisaldab EPA-t ja DHA-d, mis aitavad kaasa südame tervislikule talitlusele. Lisaks aitab DHA kaasa normaalse ajufunktsiooni ja nägemise säilitamisele.

  Vähendatud hind!
  Laos
 • Madala laktoosi- ja suhkrusisaldusega proteiinipannkoogipulber, millest on võimalik valmistada kiiresti ja lihtsalt maitsvaid valgurikkaid pannkooke. Toode koosneb vaid looduslikest ja toitainerikastest koostisosadest ja sisaldab kõrge kvaliteediga valke, mis aitavad kaasa lihasmassi säilitamisele. Lisaks sisaldab toode omega-3 rasvhappeid ning rohkesti...

  Laos
 • Madala süsivesikute sisaldusega ja kõrge kiudainete sisaldusega munavalgupulber inimestele, kes soovivad vähendada oma igapäevast suhkrutarbimist. Toodet on lihtne valmistada ja omab looduslikku maitset.

  Laos
 • Kõrge valgusisaldusega toidulisand suhkru ja magusainetega. Kvaliteetse ultrafiltreeritud vadakuvalgu  kontsentraadi ja vadakuvalgu  isolaadi segu. Valgupulber on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad suurendada lihasmassi. Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.

  Toode on saadaval teiste parameetritega
 • Valgupulber magusainetega. Kvaliteetne vadakuvalgu  isolaat (WPI). Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad saavutada lihasmassi kasvu.

  Toode on saadaval teiste parameetritega
 • Kõrge valgusisaldusega toidulisand suhkru ja magusainetega. Kvaliteetse ultrafiltreeritud vadakuvalgu  kontsentraadi ja vadakuvalgu  isolaadi segu. Valgupulber on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes püüavad suurendada lihasmassi. Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.

  Toode on saadaval teiste parameetritega
 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab hoolikalt valitud taimede ekstrakte. Toode sisaldab vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa paljudele põhiprotsessidele organismis (näiteks energiasäästlik ainevahetus). Lisaks aitavad tootes sisalduvad vitamiinid ja mineraalid vähendada väsimust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites. Toode sisaldab vesinikkarbonaadi, sidrunhappe ja ortofosforhappe leelismetallisooli, samuti magneesiumit ja tsinki. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad tõsta vastupidavust treeningutel.

  Laos
 • Magusainetega toidulisand pulbrina, mis sisaldab kollageenhüdrolüsaati, C-vitamiini, mangaani ja vaske. Sobib inimestele, kes soovivad säilitada oma sidekoe head seisukorda. Samuti on toode soovitatav inimestele, kelle liigesed, kõhred ja kõõlused on sageli koormuse all.

  Laos
 • Toidulisand, mis sisaldab magneesiumit (aminohappe kelaadi vormis), mida on rikastatud vitamiiniga B6. Magneesium, mis kuulub makromineraalide rühma, on oluline osa igapäevaelus vajalikest komponentidest. Magneesiumit kutsutakse tihti elu ja energia elemendiks. Toode sobib aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Kahekomponendiline toidulisand kapslites, mis sisaldab vitamiine ja mineraale. Vitamiinide, vitamiiniasendajate, looduslike antioksüdantide ja muude taimsete koostisainete kompleksne koostis looduslikus maatriksis. Toode annab tavalisele toidule olulist lisaväärtust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab magneesiumit ja tsinki (aminohapete kelaatide vormis) ning vitamiin B6-t. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihastfunktsionaalsusele ja väsimuse vähendamisele. Tsink aitab säilitada normaalset testosterooni taset veres. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele. Toode on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
Kuvatud 25 - 36 47-st tootest