Toidulisandid Kategoorias on 57 toodet.

 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab hoolikalt valitud taimede ekstrakte. Toode sisaldab vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa paljudele põhiprotsessidele organismis (näiteks energiasäästlik ainevahetus). Lisaks aitavad tootes sisalduvad vitamiinid ja mineraalid vähendada väsimust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites. Toode sisaldab vesinikkarbonaadi, sidrunhappe ja ortofosforhappe leelismetallisooli, samuti magneesiumit ja tsinki. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad tõsta vastupidavust treeningutel.

  Laos
 • Magusainetega toidulisand pulbrina, mis sisaldab kollageenhüdrolüsaati, C-vitamiini, mangaani ja vaske. Sobib inimestele, kes soovivad säilitada oma sidekoe head seisukorda. Samuti on toode soovitatav inimestele, kelle liigesed, kõhred ja kõõlused on sageli koormuse all.

  Laos
 • Toidulisand, mis sisaldab magneesiumit (aminohappe kelaadi vormis), mida on rikastatud vitamiiniga B6. Magneesium, mis kuulub makromineraalide rühma, on oluline osa igapäevaelus vajalikest komponentidest. Magneesiumit kutsutakse tihti elu ja energia elemendiks. Toode sobib aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Kahekomponendiline toidulisand kapslites, mis sisaldab vitamiine ja mineraale. Vitamiinide, vitamiiniasendajate, looduslike antioksüdantide ja muude taimsete koostisainete kompleksne koostis looduslikus maatriksis. Toode annab tavalisele toidule olulist lisaväärtust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab magneesiumit ja tsinki (aminohapete kelaatide vormis) ning vitamiin B6-t. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihastfunktsionaalsusele ja väsimuse vähendamisele. Tsink aitab säilitada normaalset testosterooni taset veres. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele. Toode on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
 • Toidulisand kapslitena, mis sisaldab tsinki, magneesiumit ja vitamiin B6-t. Magneesium aitab kaasa lihasfunktsionaalsusele, normaalsele energiasäästlikule ainevahetusele, valgusünteesile ning väsimuse vähendamisele. Tsink aitab säilitada tervisliku testosterooni kontsentratsiooni kehas. Nende omaduste tõttu on ZMA täiuslik toode sportlastele ja...

  Laos
 • Kahekomponendiline toidulisand kapslites. Mineraalsete komponentide ja vitamiinide VITA-MIN POWER kompleksi kooslus looduslike antioksüdantidega. Toode on mõeldud kasutamiseks sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

  Laos
 • Magneesiumi  kreatiinkelaati sisaldavad kapslid. Toode varustab keha magneesiumi ja kreatiiniga, patenteeritud magneesiumi kreatiinkelaati CREATINE MAGNA POWER vormis. Kõige edasiarenenum kreatiini vorm, mis avaldab nii jõulisele võimekusele kui ka vastupidavusele suurepärast mõju. Toode on sobilik kasutamiseks kõikide spordialade puhul.

  Laos
 • Pähklivõi, mis on valmistatud 100% India nakrapuu pähklitest. Suurepärane toitainete allikas, mis sisaldab palju tervislikke rasvu. Pähklivõi on toode, mis on valmistanud neile, kes soovivad vältida suhkru ja soola tarbimist. Toode on 100% naturaalne ilma lisatud soola, suhkru ja palmiõlita.

  Laos
 • Krõmpsuv maapähklivõi, mis on valmistatud ideaalselt jahvatatud röstitud maapähklitest. Toode sisaldab ainult looduslikke koostisosasid: 100% kooritud maapähkleid. Tootele ei ole lisatud soola ega suhkrut. Alfatoksiinide ja lisaainete vaba. Toode on rikas vitamiinide ja mineraalainete poolest. 

  Laos
 • Kontsentreeritud toidulisand, mis sisaldab suures koguses L-karnitiini. Kliinilised uuringud on näidanud, et L-karnitiin tagab südame ja veresoonkonna efektiivse toimimise. Toode on soovitatav kõigile füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele, kelle eesmärgiks on kaalu alandamine ning rasvapõletus.

  Laos
Kuvatud 37 - 48 57-st tootest