Rasvapõletajad Kategoorias on 5 toodet.

 • Toidulisand inimestele, kelle eesmärkideks on kaalu langetamine ja rasvapõletus. Toode sisaldab Sinetroli, mis on kliinilistes uuringutes osutunud efektiivseks rasvapõletajaks ja guaranaekstrakti, mis panustab kehakaalu kontrolli all hoidmisse. Lisaks on tootes suurendatud kapsaitsiini kogust ja lisatud Cayenne´i pipart, mis toetavad rasvade oksüdeerumist...

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis koosneb L-türosiinist, kofeiinist ja niatsiinist. Toode sisaldab samuti rohelise tee, guarana, kaneenipära ja musta pipra ekstrakte. Niatsiin aitab kaasa normaalsele ainevahetusele. Toode on mõeldud täiskasvanutele, eelkõige füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes soovivad põletada rasva.

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis aitab põletada rasva kontrolli all hoida kehas toimuvate muutuste õiget rütmi. Toode sisaldab Cayenne pipara ekstrakti (kapsaitsiin), mis aitab põletada rasva ja niatsiini aidates säilitada tervislikku ainevahetust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele ja sportlastele, kes soovivad alandada kehakaalu.

  Laos
 • Kontsentreeritud toidulisand, mis sisaldab suures koguses L-karnitiini. Kliinilised uuringud on näidanud, et L-karnitiin tagab südame ja veresoonkonna efektiivse toimimise. Toode on soovitatav kõigile füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele, kelle eesmärgiks on kaalu alandamine ning rasvapõletus.

  Laos
 • Kõrge kofeiini sisaldusega kapsel. Sobib kasutamiseks sportlastele kiire stimuleeriva toime tõttu. Samuti sobilik inimestele, kes peavad tihti väsimusega võitlema. Toode on tuntud oma stimuleerivate omaduste poolest ainevahetuse kiirendamisel ja rasva põletamise toetamisel. Piisava kofeiini annuse tarbimine võimaldab treeningu intensiivsuse pikendamist ja...

  Laos
Kuvatud 1 - 5 5-st tootest