Vastupidavus Kategoorias on 4 toodet.

 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab hoolikalt valitud taimede ekstrakte. Toode sisaldab vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa paljudele põhiprotsessidele organismis (näiteks energiasäästlik ainevahetus). Lisaks aitavad tootes sisalduvad vitamiinid ja mineraalid vähendada väsimust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites. Toode sisaldab vesinikkarbonaadi, sidrunhappe ja ortofosforhappe leelismetallisooli, samuti magneesiumit ja tsinki. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad tõsta vastupidavust treeningutel.

  Laos
 • Magusainetega toidulisand pulbrina, mis sisaldab kollageenhüdrolüsaati, C-vitamiini, mangaani ja vaske. Sobib inimestele, kes soovivad säilitada oma sidekoe head seisukorda. Samuti on toode soovitatav inimestele, kelle liigesed, kõhred ja kõõlused on sageli koormuse all.

  Laos
 • Aminohappeid sisaldav toidulisand pulbrina. Kvaliteetne kompositsioon hargnenud ahelaga aminohapetest (BCAA) proportsioonis 5:3:2 (L-valiin, L-leutsiin, L-isoleutsiin), mida on täiustatud L-türosiini, peedijuure ekstakti, atsetüül-L-karnitiini, fosfori ja kaltsiumiga. Fosfor ja kaltsium panustavad normaalsesse energiasäästlikusse metabolismi. Kaltsium on...

  Laos
Kuvatud 1 - 4 4-st tootest