Vastupidavus Kategoorias on 12 toodet.

 • Aminohappeid sisaldav toidulisand pulbrina. Kvaliteetne kompositsioon hargnenud ahelaga aminohapetest (BCAA) proportsioonis 5:3:2 (L-valiin, L-leutsiin, L-isoleutsiin), mida on täiustatud L-türosiini, peedijuure ekstakti, atsetüül-L-karnitiini, fosfori ja kaltsiumiga. Fosfor ja kaltsium panustavad normaalsesse energiasäästlikusse metabolismi. Kaltsium on...

  Laos
 • Kreatiini  monohüdraat pulbrina. Preparaat sisaldab puhast, farmatseutilise kraadiga kreatiini monohüdraati. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Preparaat kujutab endas mikroniseeritud kreatiini  monohüdraati, mille biosaadavus tänu ultrafiltreeritud osakestele ületab tunduvalt teiste populaarsete kreatiiniallikate oma. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
 • Kreatiini  monohüdraat pulbrina. Preparaat sisaldab puhast, farmatseutilise kraadiga kreatiini  monohüdraati. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Kreatiini  monohüdraati sisaldavad kapslid. Toode sisaldab patenteeritud kreatiini monohüdraadi tüüpi, millel on kõrge biosaadavus ja mis täidab kreatiinivarusid lihaskiududes palju efektiivsemalt kui tavaline kreatiini monohüdraat. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane...

  Laos
 • Puhverdatud kreatiini  monohüdraati KRE-ALKALYN sisaldavad kapslid. Toode sisaldab patenteeritud kreatiini monohüdraadi tüüpi, mis on tuntut oma kõrge biosaadavuse poolest. Kreatiini tarbimine tõstab füüsilist võimekust lühiajalistel, kõrge intensiivsusega ja/või tihedatel treeningutel (päevane kogus 3 g kreatiini). Preparaat on mõeldud füüsiliselt...

  Laos
 • Süsivesikute kontsentraat pulbrina, mis sisaldab tauriini ja magneesiumit. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast väga intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist koormust. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on tavaliselt intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
 • Toidulisand pulbrina hoolikalt valitud süsivesikutest koos suhkrute ja magusainetega. Süsivesikud aitavad kaasa normaalse lihasfunktsionaalsuse taastumisele pärast treeningut. Toode on mõeldud täiskasvanutele, kelle treeningud on intensiivsed ja/või pikaajalised.

  Laos
 • Toidulisand kapslites, mis sisaldab hoolikalt valitud taimede ekstrakte. Toode sisaldab vitamiine ja mineraale, mis aitavad kaasa paljudele põhiprotsessidele organismis (näiteks energiasäästlik ainevahetus). Lisaks aitavad tootes sisalduvad vitamiinid ja mineraalid vähendada väsimust. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele täiskasvanutele.

  Laos
 • Toidulisand kapslites. Toode sisaldab vesinikkarbonaadi, sidrunhappe ja ortofosforhappe leelismetallisooli, samuti magneesiumit ja tsinki. Toode on mõeldud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad tõsta vastupidavust treeningutel.

  Laos
 • Magusainetega toidulisand pulbrina, mis sisaldab kollageenhüdrolüsaati, C-vitamiini, mangaani ja vaske. Sobib inimestele, kes soovivad säilitada oma sidekoe head seisukorda. Samuti on toode soovitatav inimestele, kelle liigesed, kõhred ja kõõlused on sageli koormuse all.

  Laos
 • Magneesiumi  kreatiinkelaati sisaldavad kapslid. Toode varustab keha magneesiumi ja kreatiiniga, patenteeritud magneesiumi kreatiinkelaati CREATINE MAGNA POWER vormis. Kõige edasiarenenum kreatiini vorm, mis avaldab nii jõulisele võimekusele kui ka vastupidavusele suurepärast mõju. Toode on sobilik kasutamiseks kõikide spordialade puhul.

  Laos
Kuvatud 1 - 12 12-st tootest