AAKG Xplode Powder 150g aminohappeid pulbrina +

AAKG Xplode Powder 150g aminohappeid pulbrina

18,02 € käibemaksuga

Toidulisand pulbrina, mis sisaldab aminohapet L-arginiini alfa-ketoglutaraati (AAKG). Toode viib L-arginiine AAKG vormist tavalise toidu vormi. AAKG stimuleerib jõu ja lihasmassi kasvu, aitab vähendada rasvkudet ning varustada lihaseid hapniku ning toitainetega. Toode on spetsiaalselt disainitud füüsiliselt aktiivsetele inimestele ja kõrge sooritusvõimega sportlastele.

Soovitatav kasutamine

Võtke 1 portsjon päevas enne treeningut või muud füüsilist tegevust. Lisage 1 portsjon (5 g pulbrit = 1 lame supilusikatäis) 150 ml veele. Tarbida kohe pärast valmistamist. Enne kasutamist konsulteerige oma arsti või dietoloogiga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust.

Hoiatus

Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asemel. Soovitatavad on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid. Toode ei ole sobilik rasedatele või imetavatele naistele. Võib esineda settimist, mis ei mõjuta toote kvaliteeti ega efektiivsust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
AnalüüsÜks portsjon (5g)
L-arginiin alpha-ketoglutaraat (AAKG)3750 mg
  • 75% L-arginiini alfa-ketoglutaraat (AAKG)
  • Happesuse regulaator - sidrunhape
  • Värvaine - E 150d (xplosion cola maitse jaoks)
  • Lõhnaained
  • Magusained - tsüklamaadid (Z), atsesulfaam K, sukraloos
  • Happesuse regulaator - õunhape
  • Värvained: karoteenid (A), karmiinid (B), riboflaviinid (C), E 150c (D), E 150 d (E), E 133 (F), patent sinine V (G), indigokarmiin (H), klorofüllid ja klorofülliinid (I), kurkumumiin (J), antotsüaniinid (K), paprika ekstrakt (L), betaniin (M), taimne süsinik (N)
(A)-(Z) - Sõltuvalt toote maitsest. Tähis on märgitud pakendile "parim enne" juurde.