Caffeine Kick 60 caps +

Kofeiini tabletid Caffeine Kick 60 kapslit

7,00 € käibemaksuga

Kõrge kofeiini sisaldusega kapsel. Sobib kasutamiseks sportlastele kiire stimuleeriva toime tõttu. Samuti sobilik inimestele, kes peavad tihti väsimusega võitlema. Toode on tuntud oma stimuleerivate omaduste poolest ainevahetuse kiirendamisel ja rasva põletamise toetamisel. Piisava kofeiini annuse tarbimine võimaldab treeningu intensiivsuse pikendamist ja suurendamist.

Soovitatav kasutamine

Võtke 1 kapsel päevas. Tarbida koos suure veega. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Esmasel kasutamisel hinnake toote mõju kehale. Kui tunnete ebamugavust (näiteks õhupuudus, südamehäired, unetus, rahutus), lõpetage toote kasutamine.

Hoiatus

Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asemel. Soovitatav on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid. Sisalsab kofeiini (300 mg/ 1 kapsel). Toode ei ole soovituslik lastele ega rasedatele naistele. Lisaks ärge kasutage toodet põetamise, raseduse planeerimise, vereringe haiguste korral ning lisaks juhul, kui teil on kofeiini suhtes ülitundlikkus. Ärge tarbige samal ajal või samal päeval koos teiste toodetega, mis sisaldavad kofeiini (näiteks teised toidulisandid, kohv, tee, šokolaad). Ärge ületage soovitatavat päevast kofeiinikogust (400 mg kokku kõikidest allikatest). Ärge tarbige enne magamaminekut ega vahetutel tundidel enne magamaminekut. Ärge tarbige koos alkoholi, ravimite ega toodetega, mis sisaldavad mõru apelsini/ synefriini. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Analüüs1 kapsel
Kofeiin300 mg
  • 62% kofeiin
  • Täiteaine – mikrokristalne tselluloos
  • Paakumisvastane aine – rasvhapete magneesiumisoolad 
  • Kapsel (želatiin, värvaine: E 171)